Про нас

Відродження європейської духовності сьогодні часто пов’язують з поверненням до християнської моралі та популяризацією правил, які прийшли до нас з лицарського кодексу.
Саме орден тамплієрів одночасно був носієм лицарського кодексу і захисником християнської моралі – тому він і викликає великий інтерес у вчених, письменників та політиків.
Яскравим свідченням цього є ажіотаж навколо книги Дена Брауна «Код да Вінчі». Ця книга викликала люту реакцію Католицької церкви і засудження професійних істориків. Але вона розійшлася великим тиражем і викликала величезний інтерес до історії тамплієрів у сотень тисяч людей.
Навіть сьогодні, за більш ніж сімсот років з дня страти останнього великого магістра, орден тамплієрів залишається не вивченим до кінця історичною наукою.
З точки зору військової історії, тамплієрів можна назвати професійними воїнами-захисниками християнського світу. З точки зору економічної історії – орден можна назвати вагомим фактором для прогресивного розвитку західноєвропейської середньовічної економіки.
Існує безліч організацій, члени яких називають себе тамплієрами або вважають себе їхніми спадкоємцями. Всі вони не мають нічого спільного зі середньовічним орденом тамплієрів, а деякі і не уявляють, ким насправді були тамплієри.

Сайт «Тамплієри» не є ні орденом, ні клубом реконструкції. «Тамплієри» є історико-інформаційним сайтом якій ставить перед собою ціль допомогти всім охочим у вивчення історії ордену тамплієрів.

Скріншоти головних сторінок сайту ІПІОХ
Скріншоти головних сторінок сайту «Інтернет-проєкт “Історія ордену Храму” (ІПІОХ)» та форуму «Останній капітул».

Історія нашого сайту починається з 2001 року, коли ми вперше опублікували свої статті у мережі Інтернет під назвою «Інтернет-проєкт “Історія ордену Храму” (ІПІОХ)» (рос. «Интернет-проект “История ордена Храма” (ИПИОХ)»).
Так сталося, ті публікації були російськомовними, сайт мав величезний форум і був щонайбільшим російськомовним сайтом з історії ордену тамплієрів у Інтернеті.
Сьогодні ми зробили ребрендинг нашого сайту – сайт «Тамплієри» публікує статті виключно українською мовою і виступає за розвиток україномовного Інтернету!

Прокрутити вгору